Thursday, 12 April 2012

100 years ago

I've seen recently "Titanic" in 3D. Almost cried, but not because of the love story. I just adore costumes and interior decorations so much, that every time I watch this movie it makes me feel like I moved about hundred years and I'm almost there wearing those beautiful dresses (of course if I was rich).

Ostatnio bylismy na "Tytanicu" w 3D. Prawie się popłakałam, ale nie z powodu romantycznego wątku. Tak bardzo podobają mi się kostiumy i dekoracja, że za każdym razem gdy oglądam ten film czuję się przeniesiona w czasie i ubrana w te przepiękne suknie (oczywiscie gdybym była bogata).Pictures are from internet and of course I didn't make them;)

8 comments:

 1. Pomyśleć jak trudno było poruszało się w tych kreacjach a jak je czyścić ? Modele są czarodziejskie ale zamknięte w tamtym czasie.Pozdrawiam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pewnie masz rację, z wyjątkiem tego, że one nie musiały się poruszać!;) Może tylko biedna klasa, gdzie kobiety musiały pracować, ale one zapewne nie miały takich sukien i ciasnych gorsetów (nie było ich stać hehe).

   Delete
 2. Masz racje jest coś magicznego w tych kostiumach.

  ReplyDelete
 3. Piękne i kobiece kreacje- to właśnie uwielbiam. Również sama bym nosiła:)


  http://myslezedamrade.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Tak - to były wspaniałe czasy - romantyczne - piękne stroje - klimat :))

  ReplyDelete
 5. Oh these are lovely dear! And your blog is just perfect! I saw your blog through a nadia's blog and fell in love with it! I am looking for new blogs to follow, and if you are interested in doing a following back leave a comment :3 Mine's www.elishayates.com

  P.S Titanic always makes me cry :(
  <3

  ReplyDelete
 6. Szkoda ,że teraz rzadko (lub nigdy)możemy pozwolić sobie na zakup lub założenie takich kreacji ;(

  ReplyDelete
 7. piękny blog :) Zapraszam do mnie: http://7kwiatow.blogspot.com Pozdrawiam serdecznie

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...