Thursday, 7 February 2013

February is...

...month of many changes. Yesterday was my last day at work. No I'm not sad, I finally had courage to go away from job I hated. So to celebrate this I invite my few colleagues from work for dinner. We had great time and I get lovely presents. One of them is beautiful book "Flea market chic". And You know what? I didn't get from my managers even a word "thank you" for my time I worked there, no letter, no card, no phone call. That is sad, but I'm glad I don't need to work for them any more! Also February is cold, outside and in my body:( But I feel better today, finally can breathe through my nose.

...miesiącem wielu zmian. Wczoraj był mój ostatni dzień w pracy. Nie jestem smutna, w końcu miałam odwagę odejsć z pracy, której nienawidziłam. Postanowiłam więc celebrować tę okazję i zaprosiłam na obiad kilka koleżanek z pracy. Spędziłysmy miło czas, a ja dostałam sliczne prezenty, między innymi piękną książkę "Flea market chic". Nie uwierzycie, ale od moich przełożonych nie usłyszałam nawet słowa "dziękuję" za czas, który przepracowałam, żadnego listu, żadnej kartki, żadnego telefonu. Przygnębiajace, ale cieszę się, że już nie muszę dla nich pracować!
Luty jest także zimny, na zewnątrz i w moim ciele też:( Czuję się jednak znacznie lepiej i w końcu mogę oddychać przez nos. 


And today is 4th day ULA's photo challenge
February is...

Dzisiaj czwarty dzień wyzwania ULI
Luty jest...12 comments:

 1. Gratuluję odwagi i życzę powodzenia!

  Pozdrawiam... ciepło:)

  ReplyDelete
 2. Ja też niedawno zrezygnowałam z pracy... Nic mi prawie nie dawała marne grosze a tyle czasu i nerwów straconych... to smutne, że tyle ludzi nienawidzi swojej pracy...

  Bardzo fajny pomysł z napisem na szybie ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mnie trzymały tam tylko pieniądze, niestety. Ale wolę ich nie mieć, niż tracić moje nerwy i zdrowie, a przede wszystkim cenny czas!

   Delete
 3. Wspaniały pomysł na przedstawienie lutego!!! Zdjęcie bardzo ciekawe!
  Myślę, że Twoja decyzja odejścia z pracy zaowocuje niedługo pozytywnymi zmianami!!!
  Życzę Ci tego z całego serca!

  ReplyDelete
 4. Świetne zdjęcie!

  Gratuluję decyzji! Tak wielu ludzi boi się podjąć kroku, który może ich uszczęśliwić a na pewno już przerwać horror .
  Teraz będzie tylko lepiej!

  ReplyDelete
 5. Ah, praca to chyba generalnie przygnębiający temat :c

  ReplyDelete
 6. czyli jesteś teraz wolna!!! cudowne uczucie (jeśli oczywiście tylko można sobie na to pozwolić) :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie wiem czy mogę sobie na to pozwolić, ale tak, jestem wolna! Jak otworzyłam wczoraj drzwi z pracy, to jakbym wychodziła z klatki, do której już nigdy nie muszę wracać:) Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieję, że tylko lepiej.

   Delete
 7. I tego by lepiej było życzę.
  Za odwagę podziwiam.
  A zdjęcie i interpretacja świetne!

  ReplyDelete
 8. Praca...
  Zdjęcie lutego świetne!

  ReplyDelete
 9. Powiem tak: carpe diem i poczuj wolność !!! i nigdy nie żałuj !!!!!!!!!

  ReplyDelete
 10. Zmiany zawsze są na lepsze, a wszystko co pisujesz ku temu wskazuje :) Jesteś odważna a to daleko Cię zaprowadzi :) Powodzenia życzę, a zdjęcia do wyzwania świetne :)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...